Projektowanie wnętrz i aranżowanie sklepów odzieżowych

Projektowanie wnętrz sklepów

Przygotowujemy kompleksowe projekty sklepów odzieżowych, dbając o połączenie eleganckiego wystroju wnętrza z rozwiązaniami praktycznymi. Dostarczamy wieszaki odzieżowe, regały, boksy kasowe, manekiny i inne wyposażenie sklepu (marki MAGO S.A).

Projekty sklepów odzieżowych – elegancka i funkcjonalna przestrzeń

Aranżacja sklepu odzieżowego obejmuje odpowiednie rozmieszczenie strefy sprzedaży i zaplecza (miejsce niezbędne do przechowywania towaru), dobór i rozmieszczenie mebli sklepowych, wyznaczenie boksu kasowego oraz innych elementów, które pozwolą na wygodne funkcjonowanie lokalu handlowego.

Opracujemy projekt sklepu odzieżowego, który pozwoli Klientom wygodnie poruszać się pomiędzy wieszakami, swobodnie oglądać oferowane ubrania i dodatki, komfortowo korzystać z przymierzalni. Zadbamy również, aby projekt sklepu umożliwiał wygodne przechowywanie towaru, bez obaw o ich zniszczenie.

Zobacz nasze projekty

Aranżacja sklepów odzieżowych – klimat ma duże znaczenie

Branża odzieżowa jest specyficzna. Projektowanie sklepów odzieżowych to usługa, którą świadczymy od lat i doskonale znamy wymogi stawiane przez tę grupę docelową.

Planujesz otworzenie eleganckiego butiku oferującego markowe ubrania z najwyższej półki? A może chcesz otworzyć salon sieciowy przyciągający połączeniem wysokiej jakości i przystępnych cen, sklep z modną odzieżą młodzieżową lub przytulny salon sprzedający ubranka dla dzieci? Zadbany, aby aranżacja sklepu odzieżowego idealnie wpisała się w koncepcję Twojego biznesu, była dopasowana do oczekiwań i gustu Klientów.

Dobierzemy kolory, materiały, oświetlenie, meble i dodatki pozwalające stworzyć unikalny klimat, który Klienci już zawsze będą kojarzyć z Twoim sklepem.

Etapy naszej współpracy

Etap I

1. Inwentaryzacja powierzchni handlowej

2. Wykonanie projektu technologicznego (2D)

3. Sporządzenie projektu dla sanepidu (pod kątem wymogów higieniczno-sanitarnych)

Etap II

1. Projekt mebli

2. Przygotowanie wizualizacji 3D

3. Identyfikacja wizualna sklepu

4. Projekt elewacji zewnętrznej sklepu (dopasowany do aranżacji wnętrza).

Etap III

1. Sporządzenie projektu dla firmy remontowo-budowlanej

2. Dobór materiałów i kolorystyki wnętrza

Rzetelność potwierdzona licznymi certyfikatami

Wykonamy dla Ciebie projekt i aranżacje sklepu odzieżowego.
Skontaktuj się z nami telefoniczne lub napisz wiadomość!

chata
jucca
citronex
lotos
bims
bp
aral

KONTAKT

Facebook
Facebook