Projektowanie wnętrz i aranżowanie sklepów spożywczych

Projektowanie wnętrz sklepów spożywczych

Projektowanie i aranżacja sklepów spożywczych to jedna z naszych sztandarowych usług. Możemy przygotować indywidualny projekt sklepu spożywczego samoobsługowego lub z asortymentem wyeksponowanym za ladą. Wśród naszych realizacji znalazły się aranżacje sklepów spożywczych o różnej powierzchni – od niewielkich sklepików osiedlowych, aż po wielkopowierzchniowe hale sprzedaży.

Projektowanie wnętrz sklepów spożywczych od A do Z

Projektowanie sklepu spożywczego to kompleksowa usługa, która pozwoli Ci stworzyć funkcjonalne wnętrze, dopasowane do potrzeb Klientów, a zarazem wygodne dla pracowników. Zaprojektujemy zaplecze techniczne pozwalające bezpiecznie przechowywać specyficzne produkty (warzywa, owoce, nabiał, mięsa, mrożonki itp.).

Przeprowadzimy inwentaryzację lokalu, wykonamy potrzebne pomiary i przygotujemy projekt, który idealnie wpisze się w Twoje potrzeby. Wyznaczymy strefę wejścia-wyjścia, dobierzemy i rozplanujemy rodzaj oraz rozmieszczenie mebli, lad sklepowych i regałów chłodniczych, wyznaczymy strefę kasową. Zadbamy, aby aranżacja sklepu spożywczego wspierała relację Klient-sprzedawca i zachęcała do zakupów!

Zobacz nasze zrealizowane projekty

Aranżacje sklepów spożywczych – zgodne z zasadami merchandisingu

Projektowanie wnętrz sklepów spożywczych opieramy o własne doświadczenia w branży oraz ogólne zasady merchandisingu. Pomiędzy meblami zaplanujemy odpowiednie alejki i zadbamy o prawidłową szerokość przejść, dopasowaną do specyfiki sklepu (koszyki, wózki sklepowe).

Wykorzystamy zasadę prawej ręki, rozplanujemy rozłożenie grup asortymentowych, zaprojektujemy przestrzeń na standy oraz pomożemy Ci wyeksponować produkty w taki sposób, aby Klienci chętnie po nie sięgali. Zadbamy, aby oświetlenie sklepu pomogło stworzyć dynamiczną atmosferę zachęcającą do zakupów, a podświetlenie półek przyciągało spojrzenia do produktów, które chcesz sprzedać.

Etapy naszej współpracy

1. Inwentaryzacja powierzchni handlowej

2. Wykonanie projektu technologicznego (2D)

3. Sporządzenie projektu dla sanepidu (pod kątem wymogów higieniczno-sanitarnych)

1. Projekt mebli

2. Przygotowanie wizualizacji 3D

3. Identyfikacja wizualna sklepu

4. Projekt elewacji zewnętrznej sklepu (dopasowany do aranżacji wnętrza).

1. Sporządzenie projektu dla firmy remontowo-budowlanej

2. Dobór materiałów i kolorystyki wnętrza

 

Rzetelność potwierdzona licznymi certyfikatami

Wykonamy dla Ciebie projekt i aranżacje sklepu spożywczego.
Skontaktuj się z nami telefoniczne lub napisz wiadomość!

chata
jucca
citronex
lotos
bims
bp
aral

KONTAKT

Facebook
Facebook