Projekt sklepu spożywczego - aranżacja sklepu spożywczego

Projektowanie wnętrz sklepów spożywczych

Projektowanie i aranżacja sklepów spożywczych to jedna z naszych sztandarowych usług. Możemy przygotować indywidualny projekt sklepu spożywczego samoobsługowego lub z asortymentem wyeksponowanym za ladą. Wśród naszych realizacji znalazły się aranżacje sklepów spożywczych o różnej powierzchni – od niewielkich sklepików osiedlowych, aż po wielkopowierzchniowe hale sprzedaży.

Projektowanie wnętrz sklepów spożywczych od A do Z

Projektowanie sklepu spożywczego to kompleksowa usługa, która pozwoli Ci stworzyć funkcjonalne wnętrze, dopasowane do potrzeb Klientów, a zarazem wygodne dla pracowników. Zaprojektujemy zaplecze techniczne pozwalające bezpiecznie przechowywać specyficzne produkty (warzywa, owoce, nabiał, mięsa, mrożonki itp.).

Przeprowadzimy inwentaryzację lokalu, wykonamy potrzebne pomiary i przygotujemy projekt, który idealnie wpisze się w Twoje potrzeby. Wyznaczymy strefę wejścia-wyjścia, dobierzemy i rozplanujemy rodzaj oraz rozmieszczenie mebli, lad sklepowych i regałów chłodniczych, wyznaczymy strefę kasową. Zadbamy, aby aranżacja sklepu spożywczego wspierała relację Klient-sprzedawca i zachęcała do zakupów!

Zobacz nasze zrealizowane projekty

Aranżacje sklepów spożywczych – zgodne z zasadami merchandisingu

Projektowanie wnętrz sklepów spożywczych opieramy o własne doświadczenia w branży oraz ogólne zasady merchandisingu. Pomiędzy meblami zaplanujemy odpowiednie alejki i zadbamy o prawidłową szerokość przejść (co najmniej 120 cm), dopasowaną do specyfiki sklepu (koszyki, wózki sklepowe).

Wykorzystamy zasadę prawej ręki, rozplanujemy rozłożenie grup asortymentowych, zaprojektujemy przestrzeń na standy oraz pomożemy Ci wyeksponować produkty w taki sposób, aby Klienci chętnie po nie sięgali. Zadbamy, aby oświetlenie sklepu pomogło stworzyć dynamiczną atmosferę zachęcającą do zakupów, a podświetlenie półek przyciągało spojrzenia do produktów, które chcesz sprzedać.

Etapy naszej współpracy

1. Inwentaryzacja powierzchni handlowej

2. Wykonanie projektu technologicznego (2D)

3. Sporządzenie projektu dla sanepidu (pod kątem wymogów higieniczno-sanitarnych)

This is custom heading element
1. Sporządzenie projektu dla firmy remontowo-budowlanej

2. Dobór materiałów i kolorystyki wnętrza

 

Rzetelność potwierdzona licznymi certyfikatami

Wykonamy dla Ciebie projekt i aranżacje sklepu spożywczego.
Skontaktuj się z nami telefoniczne lub napisz wiadomość!

[logooos_saved id=”4091″]

KONTAKT