Projektowanie sklepów i aranżacja sklepów

Projektowanie i aranżowanie sklepów

Dzięki oddziałom w Poznaniu, Warszawie i Katowicach jesteśmy w stanie zaprojektować i wyposażyć obiekty ma terenie całej Polski a nawet poza jej granicami.. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem mebli i akcesoriów sklepowych marki MAGO, co sprawia, że posiadamy dostęp do najnowszych rozwiązań i systemów, na bieżąco śledzimy aktualne branżowe trendy, znamy zasady skutecznego merchandisingu oraz potrzeby sklepów działających w wielu różnych branżach.

Zobacz projekty naszej firmy

CAD 2D
Obejrzyj
CAD 3D
Obejrzyj
CAD 3D
Obejrzyj
CAD 3D
Obejrzyj
CAD 3D
Obejrzyj
CAD 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacja 3D
Obejrzyj
Wizualizacje 3D
Obejrzyj

Projektowanie sklepów – dołącz do liderów

This is custom heading element

Projektowanie wnętrz sklepów – stworzymy Twój sklep od podstaw

Projektujemy wnętrza sklepów dopasowane do konkretnej branży i powierzchni, którą dysponuje Klient. Dokonujemy pomiarów lokalu, przeprowadzamy wywiad z inwestorem i przygotowujemy projekt technologiczny 2D, wykorzystujący pomysły naszego zespołu, lata doświadczeń i indywidualne sugestie zamawiającego. Każdy rysunek uwzględnia rozkład mebli i lad sklepowych, projekt boksu kasowego i inne elementy, które odzwierciedlają szczegółowy pomysł na wnętrze.

Dbamy, aby projekt wpisał się w Twoje potrzeby i idealnie pasował do koncepcji Twojego biznesu, dlatego rysunek przedstawiamy do akceptacji i szybko nanosimy ewentualne poprawki. Dopiero, gdy wizualizacja w 100% spełni Twoje wymogi, przygotujemy wizualizację 3D (ujęcia w warstwach przestrzennych) i zadbamy o projekt identyfikacji wizualnej (tablice, grafika, oznakowanie asortymentu). Projektowanie wyposażenia sklepów, możemy uzupełnić o projekt elewacji zewnętrznej.

Projekty sklepów w Poznaniu, Warszawie i Katowicach – kompleksowa aranżacja wnętrza

Projektowanie wnętrz sklepów (rozmieszczenie stref sprzedaży, rozmieszczenie poszczególnych mebli odpowiadające wizerunkowi marki, kreacja mebli niestandardowych) uzupełniliśmy o kompleksową aranżację sklepu. Przygotowujemy projekt dla firmy remontowo-budowlanej, która wykona prace wykończeniowe w lokalu (m.in. instalacje, przyłącza). Wspólnie z Klientem dobierzemy materiały i kolorystykę sklepu, wykonamy projekt podłóg, sufitów oraz ścian. Zaprojektujemy również oświetlenie – rodzaj lamp, ich rozkład i natężenie światła w taki sposób, aby korzystnie wyeksponować cały asortyment. Sporządzimy również kosztorys wybranego wyposażenia i jego montażu (według stworzonego projektu), aby Klient mógł ocenić koszt całej inwestycji.

Nasze realizacje

Projektowanie sklepów Agd
Agd
Projektowanie sklepów alkoholowych
alkoholowe
Aranżacja aptek
Apteczne
Aranżacja sklepu Bhp
Bhp
Aranżacja sklepów budowlanych
Budowlane
Aranżacja sklepów dekoracyjnych
DEKORACYJNE
Projektowanie wnętrz drogerii
Drogeryjne
Projektowanie sklepów dziecięcych
Dziecięce
Projektowanie sklepów elektrycznych
Elektryczne
Projektowanie sklepów kosmetycznych
Kosmetyczne
Magazynowe lekkie
Magazynowe lekkie
Magazynowe paletowe
Magazynowe paletowe
Aranżacja sklepu motoryzacyjnego
Motoryzacyjne
Niestandardowe
Niestandardowe
Aranżacja sklepów odzieżowych
Odzieżowe
Projektowanie sklepu ogrodniczego
Ogrodnicze
Projektowanie sklepów sanitarnych
Sanitarne
Aranżacja sklepów sportowych
Sportowe
Projektowanie sklepów spożywczych
Spożywcze
Projektowanie stacji paliw
Stacji paliw
Projektowanie sklepów tytoniowych
Tytoniowe
Aranżacja sklepów z zabawkami
Zabawkarskie

Aranżacja sklepów – merchandising ma znaczenie

Dbamy, aby projekty sklepów w Poznaniu, Warszawie i Katowicach pozwoliły stworzyć harmonijne aranżacje wnętrz, które nie tylko będą dobrze się prezentować, ale i wspierać sprzedaż, dlatego wykorzystujemy zasady merchandisingu. Projektujemy odpowiednią strefę wejścia, planujemy najlepsze rozmieszczenie asortymentu, określamy strefy zimne i gorące sklepu, wykorzystujemy sprawdzoną zasadę prawej ręki i triki oświetleniowe. Dbamy, aby aranżacja sklepu pozwoliła uzyskać atmosferę, w której każdy Klient poczuje się swobodnie, a zakupy staną się dla niego prawdziwą przyjemnością. To korzystnie przełoży się na zawartość koszyka i zyski sklepu!

Projektowanie wyposażenia sklepów – bo każdy drobiazg ma znaczenie

Projektowanie wyposażenia sklepów to dla nas coś więcej niż dobór mebli i ich rozmieszczenie. Zadbamy, aby salon sprzedaży był funkcjonalny zarówno dla Ciebie i Twoich pracowników, jak i Klientów. Odpowiednie zaplecze magazynowe pozwoli na wygodne przechowywanie towarów, a rozmieszczenie elementów na sklepie będzie sprzyjać sprzedaży. Przeanalizujemy asortyment pod kątem wydajności półki i dokonamy inwentaryzacji poszczególnych półek. Sporządzimy również ogólny szkic layoutu (rozmieszczenie kategorii produktowych, ustawienie poszczególnych grup towaru, możliwości ekspozycyjne zachęcające do zakupu).

Etapy naszej współpracy

Chcesz zamówić projekt i aranżację sklepu? Przekonaj się, jak pracujemy. Poznaj etapy naszej pracy i oceń, czy współpraca spełni Twoje oczekiwania.

Etap I

1. Inwentaryzacja powierzchni handlowej

Dojedziemy do Twojego lokalu i wykonamy jego pomiary, zmierzymy meble oraz wykonamy profesjonalną dokumentację fotograficzną całości.

2. Wykonanie projektu technologicznego (2D)

Sporządzimy rzuty 2D sklepu. Na rysunku znajdą się meble systemowe i specjalistyczne, lady, boksy kasowe oraz inne elementy wyposażenia.

3. Sporządzenie projektu dla sanepidu (pod kątem wymogów higieniczno-sanitarnych)

W projekcie technologicznym sklepu oznaczymy strefy sprzedaży, dokonamy umiejscowienia poszczególnych produktów oraz wyznaczymy liczbę potrzebnych półek (dopasowaną do rodzaju i ilości oferowanego asortymentu).

Etap II

1. Projekt mebli

Dobierzemy meble systemowe (z katalogu MAGO S.A), które będą pasować do Twojej branży i podkreślą wizerunek marki. Wykreujemy również meble niestandardowe (meble na wymiar, projekty indywidualne).

2. Przygotowanie wizualizacji 3D

Sporządzimy projekt 3D obiektu w różnych ujęciach. Na wizualizacji zaznaczymy nie tylko meble sklepowe, ale i materiały oraz wybrane kolory.

3. Identyfikacja wizualna sklepu

Zaprojektujemy tablice informacyjne, oznakowanie grup asortymentowych oraz inne elementy graficzne.

4. Projekt elewacji zewnętrznej sklepu (dopasowany do aranżacji wnętrza).

Etap III

1. Sporządzenie projektu dla firmy remontowo-budowlanej

Wykonamy rzuty i przekroje sklepu, przygotujemy schematy rozmieszczenia przyłączy (wodno-kanalizacyjne, elektryczne). Sporządzimy projekt podłogi, sufitów podwieszanych oraz oświetlenia.

2. Dobór materiałów i kolorystyki wnętrza

Zaproponujemy materiały potrzebne do wykończenia sklepu oraz kolorystykę dopasowaną do identyfikacji wizualnej marki, wybranych mebli sklepowych oraz aranżacji wnętrza.

 

Rzetelność potwierdzona licznymi certyfikatami

[logooos_saved id=”4091″]

KONTAKT