Projektowanie wnętrz i aranżowanie stacji benzynowych.

Projektowanie wnętrz i aranżacja stacji benzynowych.

Projektowanie i aranżacja stacji benzynowych to jedna z naszych sztandarowych usług.
Specyfika projektu stacji benzynowej narzuca wyeksponowanie szerokiego asortymentu produktów na stosunkowo małej przestrzeni.
Aranżacja wnętrza stacji dopasowana jest do indywidualnych życzeń klienta lub dopasowana do systemu wizualnego konkretnej marki.

Projektowanie wnętrz stacji paliw od A do Z

Projektowanie stacji paliw to kompleksowa usługa, która pozwoli Ci stworzyć funkcjonalne wnętrze, dopasowane do potrzeb Klientów, a zarazem wygodne dla pracowników. Zaprojektujemy zaplecze techniczne pozwalające bezpiecznie przechowywać specyficzne produkty.

Współczesna stacja paliw to nie tylko paliwo. Na niemal każdej stacji możemy spotkać strefę bistro, a umieszczenie strefy kasowej w odpowiednim miejscu daje możliwość zachęcenia klienta do zakupu czegoś więcej poza paliwem.

Coraz bardziej zauważalny trend przekształcania przestrzeni handlowej w sklep typu convenience store umożliwia klientowi zakupy nawet w dni ustawowo niehandlowe.

Przeprowadzimy inwentaryzację lokalu, wykonamy potrzebne pomiary i przygotujemy projekt, który idealnie wpisze się w Twoje potrzeby. Wyznaczymy strefę wejścia-wyjścia, dobierzemy i rozplanujemy rodzaj oraz rozmieszczenie mebli i regałów chłodniczych, wyznaczymy strefę kasową. Zadbamy, aby aranżacja sklepu wspierała relację Klient-sprzedawca i zachęcała do zakupów!

Zobacz nasze zrealizowane projekty

Aranżacje stacji benzynowych – zgodne z zasadami merchandisingu

Projektowanie wnętrz stacji benzynowych opieramy o własne doświadczenia w branży oraz ogólne zasady merchandisingu. Pomiędzy meblami zaplanujemy odpowiednie alejki i zadbamy o prawidłową szerokość przejść, dopasowaną do specyfiki sklepu.

Wykorzystamy zasadę prawej ręki, rozplanujemy rozłożenie grup asortymentowych, zaprojektujemy przestrzeń na standy oraz pomożemy Ci wyeksponować produkty w taki sposób, aby Klienci chętnie po nie sięgali. Zadbamy, aby oświetlenie sklepu pomogło stworzyć dynamiczną atmosferę zachęcającą do zakupów, a podświetlenie półek przyciągało spojrzenia na produkty, które chcesz sprzedać.

Etapy naszej współpracy

1. Inwentaryzacja powierzchni handlowej

2. Wykonanie projektu technologicznego (2D)

3. Sporządzenie projektu dla sanepidu (pod kątem wymogów higieniczno-sanitarnych)

1. Projekt mebli

2. Przygotowanie wizualizacji 3D

3. Identyfikacja wizualna sklepu

4. Projekt elewacji zewnętrznej sklepu (dopasowany do aranżacji wnętrza).

1. Sporządzenie projektu dla firmy remontowo-budowlanej

2. Dobór materiałów i kolorystyki wnętrza

 

Rzetelność potwierdzona licznymi certyfikatami

Wykonamy dla Ciebie projekt i aranżacje stacji paliw.
Skontaktuj się z nami telefoniczne lub napisz wiadomość!

[logooos_saved id=”4091″]

KONTAKT